top of page

Ponořte se do nového věku  kybernetické bezpečnosti

Nabízené služby

Penetrační testování, testování softwarových produktů a webů

Inženýři New Age Technologies testují zabezpečení vašeho webu, firemních systémů nebo vašich aplikací produktů a služeb, aby změřili a ověřili jejich skutečnou odolnost proti cizímu vniknutí.

Počítačová forenzní technika a reakce na incidenty

Tým New Age Technologies poskytuje počítačové forenzní vyšetřování, hodnocení rizik, audit, boj proti podvodům a navrhuje reakce na incidenty a nejlepší postupy v oblasti bezpečnosti informačních systémů.

Red Team Operations a školení v oblasti povědomí o bezpečnosti

Předem schválený a autorizovaný test využívající všechny techniky, které by mohl použít skutečný "zločinec". Takový komplexní test může trvat tři až šest měsíců. Poskytujeme závěrečnou zprávu o zranitelnosti a školení.

Testování sociálního inženýrství, hodnocení zranitelnosti

Pomocí inteligence research a Open Source Intelligence ze sociálních médií nebo jiných veřejně přístupných webových stránek, naši "zlomyslní sociální inženýři“ dají dohromady přesvědčivou záminku po telefonu, e-mailu nebo osobně – to vše s cílem přimět členy Vašeho týmu, aby jim důvěřovali. Tým New Age Technologies posléze poskytuje Vašemu týmu výsledky sociálního inženýrství, hodnocení zranitelnosti a související školení. 

New Age Technologies WhiteHat Hackeři

 Náš tým WhiteHat hackerů s Vámi bude spolupracovat po celou dobu individuálních útoků na váš systém, aplikaci, web nebo Vaši společnost jako celek, vždy když provede úspěšný hack, tak posléze poskytne školení a prioritní doporučení pro zlepšení.

bottom of page