top of page

Nový standard
v kybernetické bezpečnosti

Skutečné hrozby nelze zastavit pouze softwarem

Mějte svá data v bezpečí a posuňte své podnikání na vyšší úroveň

Zlepšete své zabezpečení  s naší podporou  v rychle se měnícím světě informačních technologií. Naši bezpečnostní inženýři s Vámi budou spolupracovat na plánování cost-effective individuálních testů, provedou samotný hacking a poskytnou školení a prioritní doporučení pro zlepšení. 

Penetrační testování, testování softwarových produktů a webů

Najděte rizika. Pochopte důsledky. Spěte lépe.

Red Team Operations, školení v oblasti povědomí o bezpečnosti

Simulace komplexního útoku na firmu/entitu jako celek se závěrečným školením a reporty pro vás.

Počítačová forenzní technika a reakce na incidenty

Poskytování počítačového forenzního vyšetřování, hodnocení rizik, prověřování odolnosti proti podvodům a reakce na incidenty, navržení osvědčených postupů v oblasti bezpečnosti informačních systémů.

Testování sociálního inženýrství, hodnocení zranitelnosti

Sociální inženýrství je extrémně efektivní technika pro kompromitování interních systémů a chráněných informačních aktiv. Vaše porozumění dané problematice přinese významné bezpečnostní posílení.

Informační Válka & Vize Společnosti 

Termín informační válka nebo InfoAR se vztahuje k využívání informačních a komunikačních technologií (ICT) pro konkurenční výhody nad protivníkem. Příklady několika zbraní užívaných v rámci InfoWar zahrnují viry, červy, trojské koně, logické bomby, padací dveře, nanostroje a mikroby, elektronické rušení a penetrační exploity a další nástroje.

Každá forma informační války se skládá z obranných a útočných strategií.

 

Vizí New Age Technologies je zlepšit vaše bezpečnostní znalosti a poskytnout vám nejlepší obrannou strategii proti veškerým možným útokům na vaše ICT prostředky.

 Jste připraveni zabezpečit si své informace?

Obraťte se na nás a promluvte si s naším týmem ohledně bezpečnostních služeb, rezervace konzultací, možných doporučení, požadavků a dotazů médií a obecných dotazů. A to telefonicky, e-mailem nebo níže uvedeným formulářem. 

bottom of page