top of page

Naše vize

Je pomoci Vám, prostřednictvím Etického Hackingu, zabezpečit Vaše informační zdroje. Informace jsou kritickým aktivem, které musí organizace i lidé držet pevně v rukou. Pokud se citlivé informace dostanou do nesprávných rukou, může dojít ke ztrátám finančním, reputačním a dalším.

Náš příběh

Naše společnost New Age Technologies (NAT) je pokračovatelem společnosti založené v roce 2018, NAT se historicky zaměřoval především na environmentální technologie.

 

Od roku 2020 se hodně zabýváme systémy IoT, vývojem umělé inteligence a satelitními daty a přenosy pro Earth Observation Systems, v rámci toho jsme byli též nuceni řešit problematiku  s bezpečností transferu a uložení dat.

 

Vzhledem k nedostatečnému počtu dostupných odborníků musel firemní tým sám získat dovednosti v oblasti kybernetické bezpečnosti k ochraně vlastních dat pro výše zmíněná IT řešení a nakonec začal tyto služby nabízet i spolupracujícím subjektům.

 

Etický Hacking byl nakonec natolik zábavný, že se celý NAT proměnil v plnohodnotnou ICT společnost poskytující nyní služby především právě v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Stále pracujeme i na několika R&D programech zaměřených na IoT, Systémy pozorování Země a vývoj AI.

Majitel a ředitel našeho Startupu má bohaté zkušenosti s vedením malých firem v právním prostředí České republiky (je také členem představenstva spřízněné společnosti OPV s.r.o.) a vedl řadu národních i mezinárodních projektů. Jeho hlavní dovednosti spočívají v koordinaci, řízení a strategickém plánování. 
Má samozřejmě zvláštní vášeň pro kybernetickou bezpečnost, dále pro 
chemické inženýrství a IoT, hydrogeologii, geofyziku, Water-Food-Energy nexus, numerické modelování a vývoj AI neuronové sítě s rozvojem strojového učení.

Zkušené vedení

bottom of page